Close
Rezerwacja

Profesjonalne usługi kosmetyczne w Krakowie i okolicach

Zadzwoń do mnie: 660-796-744

O mnie

Mobilna kosmetyka

Katarzyna Rybka

Doświadczony kosmetolog

Jestem absolwentką Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie.
Ukończyłam kosmetologię i pracuję w zawodzie od 2010 roku. Posiadam uprawnienia do wykonywania zabiegów z zakresu endermologii, oxybrazji, microdermabrazji, mezoterapi igłowej i bezigłowej, oraz karboksyterapii. Specjalizuję się także
w manicure, pedicure, masażach oraz zabiegach na twarz.

Jednak to nie kursy i certyfikaty są tu najważniejsze, ponieważ kosmetologia to przede wszystkim moja pasja. Ze swojej pracy czerpię mnóstwo satysfakcji, ponieważ lubię sprawiać radość innym ludziom, a kosmetologia to właśnie taka dziedzina, z której można czerpać wiele przyjemności.

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt. Mam 3 psy i kota. Uwielbiam gotować zwłaszcza zdrowe potrawy. W wolnym czasie czytam książki, jeżdżę na rowerze z mężem, słucham dobrej muzyki, lub spotykam się z bliskimi. Jak każda kobieta lubię także mieć chwile tylko dla siebie. Pełne ciszy i spokoju.
Zrównoważony i zdrowy styl życia sprawia, że zawsze mam mnóstwo energii i chęci do wykonywania swojej pracy. Dlatego jeśli chcesz zadbać o siebie i marzysz o zabiegach kosmetycznych wykonywanych z zaangażowaniem i dokładnością, to zapisz się już dziś.

Narzędzia, które wykorzystuję do zabiegów pedicure i manicure są sterylizowane, a pilnik i blok polerski otrzymasz mnie gratis. Pracuję tylko na sprawdzonych markach, takich jak: Gelish, Victoria Vynn, Vinylux, Morgan Taylor.
Do każdego zabiegu podchodzę profesjonalnie, jednocześnie tworząc atmosferę relaksu.
Zapraszam do skorzystania z usług, które oferuję jako doświadczony kosmetolog.